O NAS
Cześć! Mam na imię Magda i jestem starszą siostrą Olgi. Mam 26 lat, choć wciąż czuję się jakbym miała dużo mniej. Mieszkam w Poznaniu i od 10 miesięcy jestem mamą. Uwielbiam spędzać czas w kuchni, a szczególnie piec ciasta. Książki towarzyszą mi od wczesnego dzieciństwa. Co czytam? Staram się nie ograniczać, dlatego sięgam po każdy gatunek, choć nie ukrywam, że ostatnio najczęściej czytam literaturę dla kobiet, new adult, thrillery. Gdybym miała być bohaterką jakiejś książki to zdecydowanie chciałabym zamieszkać w świecie kreowanym przez Zafona.
Cześć! Jestem Olga i mam 17 lat. Mieszkam aż 50 km od Magdy. Od słynnej czerwonej kartki Szczęsnego w meczu Euro 2012, zakochałam się w sporcie. Nieważne jaka dyscyplina, oglądam wszystko, choć najchętniej skoki narciarskie, piłkę nożną i tenisa. Równie ważne w moim życiu są książki, a miłość do nich zaszczepiła we mnie starsza siostra. Gatunek nie ma dla mnie znaczenia, bo czytam wszystko. Najbardziej chciałabym żyć w świecie Harry'ego Pottera, bo jego historie towarzyszą mi od małego.


2 komentarze:

  1. Przechadzać się uliczkami Barcelony tak pięknie uchwyconej w prozie Zafóna - ach, byłoby pięknie! Podzielam też jednak fascynację światem stworzonym przez J. K. Rowling, a wracałam do niego już kilka razy :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja też bym chciała mieszkać w Barcelonie wykreowanej przez Zafona, ale Hogwartem i wypadami do Hogsmeade też bym nie pogardziła! :)

    OdpowiedzUsuń